Music is our boyfriend.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Metalci - Pijandure?

Go down 
+3
Rock Angel
Mary
Delilah Aryann
7 posters
Autor/icaPoruka
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimepon 31 kol - 19:20

Raspravljajte o metalcima.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
Mary

Mary


Broj postova : 14
Join date : 02.09.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimesri 2 ruj - 11:06

Metalci su cool.. Very Happy
Kote se tam po zagrebu.. Na svakom koraku ih sretneš..
[Vrh] Go down
http://harrypotterforum09.bestoforum.net/login.forum?connexion
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimesri 2 ruj - 11:42

Slažem se...
Metalci su zakon!
Obožavam njihov stil i pogled na život...
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
Marybeth




Broj postova : 2
Join date : 06.09.2009
Age : 27
Lokacija : trčim s čoporom

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimened 6 ruj - 21:38

Metalci... pa metalce, ko prvo boli briga za sve i ono su što jesu. To volim kod njih!
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:09

Marybeth je napisao/la:
Metalci... pa metalce, ko prvo boli briga za sve i ono su što jesu. To volim kod njih!

I ja isto.Sviđa mi se taj ''I don't give a f**k'' stav.Mislim da su metalci naizgled žestoki i agresivni,a iznutra prave dušice love
[Vrh] Go down
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:14

queen_of_pain je napisao/la:
Marybeth je napisao/la:
Metalci... pa metalce, ko prvo boli briga za sve i ono su što jesu. To volim kod njih!

I ja isto.Sviđa mi se taj ''I don't give a f**k'' stav.Mislim da su metalci naizgled žestoki i agresivni,a iznutra prave dušice Metalci - Pijandure? 863275
Slažem se, upravo te neki agresivni metalac može totalno iznenadit koliko može biti nježan i pažljiv. Metalci - Pijandure? Icon_smile
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:54

Delilah Aryann je napisao/la:
queen_of_pain je napisao/la:
Marybeth je napisao/la:
Metalci... pa metalce, ko prvo boli briga za sve i ono su što jesu. To volim kod njih!

I ja isto.Sviđa mi se taj ''I don't give a f**k'' stav.Mislim da su metalci naizgled žestoki i agresivni,a iznutra prave dušice Metalci - Pijandure? 863275
Slažem se, upravo te neki agresivni metalac može totalno iznenadit koliko može biti nježan i pažljiv. Metalci - Pijandure? Icon_smile

Primjer ja... Embarassed Cool
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:56

Mislim da je za to nazivanje metalaca pijandurama pomalo kriva Metallica čiji su članovi neko vrijeme na turnejama stalno bili pod utjecajem alkohola pa su im dali nadimak Alcohollica lol!
[Vrh] Go down
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:58

Da to je istina. Kod kuće imam biografiju o metallici i njima se sviđalo kad su ih tako nazivali.. Very Happy
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 22 ruj - 22:13

Rock Angel je napisao/la:
Da to je istina. Kod kuće imam biografiju o metallici i njima se sviđalo kad su ih tako nazivali.. Very Happy

Metallica-moja prva (metal) ljubav...koji su mi jako dragi,al sam se ohladila od njih u odnosu na prije... I love you
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimesri 23 ruj - 13:17

Delilah Aryann je napisao/la:
queen_of_pain je napisao/la:
Marybeth je napisao/la:
Metalci... pa metalce, ko prvo boli briga za sve i ono su što jesu. To volim kod njih!

I ja isto.Sviđa mi se taj ''I don't give a f**k'' stav.Mislim da su metalci naizgled žestoki i agresivni,a iznutra prave dušice Metalci - Pijandure? 863275
Slažem se, upravo te neki agresivni metalac može totalno iznenadit koliko može biti nježan i pažljiv. Metalci - Pijandure? Icon_smile

Totalna istina..Moj dragi je pravi primjer..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimesri 23 ruj - 13:33

Moja najbolja prijateljica je metalka.Izvana izgleda arogantno i kao da će te isprašit ako joj se obratiš(zbog crne odjeće i očiju jako našminkanih crnom olovkom),no zapravo je jako,jako draga osoba.No mislim da takav izgled metalaca poručuje:''Ako si fin,i ja sam fin prema tebi,ali nemoj da ti padne na pamet da me zezaš'' Twisted Evil
[Vrh] Go down
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimesri 23 ruj - 18:34

queen_of_pain je napisao/la:
Moja najbolja prijateljica je metalka.Izvana izgleda arogantno i kao da će te isprašit ako joj se obratiš(zbog crne odjeće i očiju jako našminkanih crnom olovkom),no zapravo je jako,jako draga osoba.No mislim da takav izgled metalaca poručuje:''Ako si fin,i ja sam fin prema tebi,ali nemoj da ti padne na pamet da me zezaš'' Metalci - Pijandure? Icon_twisted
I to mi se i sviđa kod njih. Metalci - Pijandure? Icon_biggrin
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimečet 24 ruj - 9:41

Meni su metalci super. Moj buraz i njegovo društvo su metalci, i frendica iz razreda s kojom sjedim je metalka, tak da sam okružena njima i većinom su oni samo ljudi ko i svi ostali, samo možda malo zabavniji Very Happy
Živcira me kad netko, npr. moja najbolja prijateljica s kojom se uvijek svađam zbog toga, imaju predrasude prema njima. (ili bilo kome drugome zbog načina odijevanja, šminkanja itd.) Jednom kad smo se šetale na moru, pokraj nas je prošla skupina metalaca. Ja sam rekla da su prekul, a ona je rekla da ih se boji, užasni su i misli da će ju svaki čas napast i da se zobg toga jako boji Zagreba jer ih je pun. Onda sam ju ja išla uvjeravat da su milijun puta veće šanse da će ju napast skinsi, boysi ili netko treći nego metalci, jer oni nisu agresivni i neće te ubit ako se ne slažeš s njihovim pogledom na svijet, društvo ili sl. I tako smo ušle u dugu i zamornu raspravu o tome kakvi su oni, i nismo došle do zajedničkog zaključka, jer njoj oni užasno smetaju. Ljudi imaju svoj stil, i slušaju glazbu kakvu slušaju. Ja ne vidim što je loše u tome.
I da, malo sam se jako raspisala.
[Vrh] Go down
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimened 17 sij - 11:15

Ja pošto sam metalka u relativno malom mjestu i vjerojato jedina metalka (cura) na školi. Pa moja razrednica, iako prolazim s pet predsjednik sam razreda i sve to, misli da pušim i pijem. A to me jako smeta. Jer zbilja nisam takva. I uvijek komentira ili moj pramen ili nekaj na meni. A ove cure s dekolteom do pupka nikad nije ni vidla kak su se obukle. Strašno sam nezadovoljna s tim i zato jedva čekam da završim osnovnu. Mislim da to nije fer. Ima li tko od vas takav problem??
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimepon 18 sij - 23:58

Rock Angel je napisao/la:
Ja pošto sam metalka u relativno malom mjestu i vjerojato jedina metalka (cura) na školi. Pa moja razrednica, iako prolazim s pet predsjednik sam razreda i sve to, misli da pušim i pijem. A to me jako smeta. Jer zbilja nisam takva. I uvijek komentira ili moj pramen ili nekaj na meni. A ove cure s dekolteom do pupka nikad nije ni vidla kak su se obukle. Strašno sam nezadovoljna s tim i zato jedva čekam da završim osnovnu. Mislim da to nije fer. Ima li tko od vas takav problem??



Ne... idem u školu u Zagrebu, a tu u svakom razredu ima bar dvoje-troje metalaca (u mojoj školi barem). A i ljudi su liberalniji malo. Mislim, jest da će profesori lakše oprostit neku grešku curi koja je povučena, oblači se savršeno transparentno i ima odličan prosjek nego metalki, samo zbog toga što izgleda "nakaradno", ali to je nešto što je oduvijek tako bilo, a i bit će još dugo vremena.
I normalno da te to smeta, ali gle, ako je to tvoj stil, nemoj da ti mišljenje razrednice potkopa samopouzdanje. Učitelji u osnovnoj su tu sad, i poslije ih više nećeš viđati češće od jednom godišnje. Pusti neka misle što hoće ako ih to veseli Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 19 sij - 17:30

Znam opće me to ne dira, a ja sam jako tvrdoglava pa bi joj se inatila al kad joj neš napravim iz inata onda mi još i mama sere(oprostite na izrazu) tak da se ne živciram. A najgora mi je stvar to kaj ja nisam jedna od onih koji su poderani i prljavi, jedino šta sam skoro stalno u crnom i nosim majice s bendovima. Čak se ni za školu ne šminkam tak da ne kužim koji je njezin problem. Ali baš me briga, još budem izdržala do kraja ove školske godine, a onda idem u srednju gdje profesori nisu takva zabadala.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 19 sij - 18:03

Rock Angel je napisao/la:
Znam opće me to ne dira, a ja sam jako tvrdoglava pa bi joj se inatila al kad joj neš napravim iz inata onda mi još i mama sere(oprostite na izrazu) tak da se ne živciram. A najgora mi je stvar to kaj ja nisam jedna od onih koji su poderani i prljavi, jedino šta sam skoro stalno u crnom i nosim majice s bendovima. Čak se ni za školu ne šminkam tak da ne kužim koji je njezin problem. Ali baš me briga, još budem izdržala do kraja ove školske godine, a onda idem u srednju gdje profesori nisu takva zabadala.



Eh, nadaj se. Laughing
[Vrh] Go down
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitimeuto 19 sij - 21:21

Skoro sam sigurna u to. xD Sljedim brata u srednju. xD
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
Sponsored content





Metalci - Pijandure? Empty
PostajNaslov: Re: Metalci - Pijandure?   Metalci - Pijandure? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Metalci - Pijandure?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Music is our boyfriend. :: Pozornica :: Subkulture-
Forum(o)Bir: